Як купити сірниковий кряж на публічних аукціонах Прозорро

Як купити сірниковий кряж на публічних аукціонах Прозорро

Сервіс публічних державних закупок Прозорро – це унікальна онлайн платформа, на якій продається та купується деревина різного сорту та призначення, а також багато іншої продукції, сировини, техніки. Веб платформа державних закупівель ProZorro була заснована в 2016 році – для зменшення корупційного фактору у державних закупках.

Через цей онлайн ресурс щодня проводяться десятки публічних аукціонів, які проходять відкрито і без можливості видалення даних. Для участі потрібно пройти реєстрацію на ProZorro.Sale або на акредитованих майданчиках-партнерах. Це Українська Універсальна Біржа (УББ), сайт якої знаходиться за посиланням sale.uub.com.ua.

Виготовлення та призначення сірникового кряжу

Сірникова деревина — це категорія технічної лісо сировини, яка добувається з кряжу — нижньої частини стовбуру дерев листяних порід (іноді хвойних порід). Ця сировина не відноситься до ділової деревини, але підходить для виготовлення сірникової та іншої спеціальної продукції. Деревина для промислового чи непромислового призначення також використовується для виробництва облицювального шпону, лиж, шпал. 

Кряжі добувають з нижньої частини стовбура дерева, відсікаючи корені. Для сірникового кряжу підходить деревина тополі, осики, вільхи, липи та інших листяних порід. Заготовки робляться у стандартних розмірах (діаметр від 16 см, довжина – 2 м).

Особливості купівлі сірникового кряжу на ProZorro

Онлайн система Прозорро.Продажі надає можливість підприємцям, приватним та державним компаніям приймати участь у електронних торгах з будь-якого населеного пункту. Прозорість та відкритість всіх процесів дозволяють мінімізувати ризики «договорняків» та придбати деревину промислового призначення за ринковими цінами, збалансованими попитом .

Щоб вчасно отримувати інформацію про нові тендери на Прозорро, перейдіть на сайт за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/sirnykovyj-kryazh-prodajetqsya-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale. Підписавшись на розсилку, можна отримувати такі новини раніше всіх. Іноді оголошуються термінові тендери і можна не встигнути прийняти участь, якщо не отримувати таку інформацію вчасно.

Електронна система Прозорро зручна та доступна. Для пошуку потрібного тендеру потрібно ввести назву товару, ключові слова, типам класифікаторів, статус чи тип процедур (відкриті торги, спрощені закупівлі, конкурентний діалог, закупка поза електронною системою тощо). В описі тендеру вказується код лоту згідно відповідного класифікатору, назва організатору аукціону, опис продукції чи послуги, стартова вартість лоту. Потім учасник подає заявку на участь, додає вказані документи. В призначений час розпочинається публічний аукціон, де приймають участь три і більше учасників. Якщо заявку подав один учасник чи кількість учасників менша за мінімальну, аукціон не проходить. Якщо при поданні документів чи у процедурах є помилки, торги будуть відкладені до усунення порушень чи помилок.