«Укрзалізниця» реалізувала майже 100 тонн металобрухту

«Укрзалізниця» реалізувала майже 100 тонн металобрухту

Після появи в Україні системи електронної комерції Prozorro багато підприємств виявили до неї інтерес. Укрзалізниця не стала винятком. Коли з’явилася можливість продати металобрухт через аукціони, це стало однією з перших компаній, яка проникла в цьому напрямку. Пропозиції залізничної компанії, як і інших, можна переглянути на акредитованих сайтах Prozorro, наприклад, на Українській універсальній біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/scrap-metal.

Поки існує можливість продати металобрухт на аукціоні, «Укрзалізниця» продала понад 63 тонни. Загалом їх продаж у системі Prozorro призвів до компанії близько 350 млн грн. Спочатку орієнтовна сума була на 5 млн грн менше, що ще раз доводить переваги електронної системи обміну. Більшу частину металу придбали найбільші компанії країни «Інтерпайп» та «Метінвест».

Продаж непотрібного металу (а це в основному непрацюючі машини) суттєво покращує фінансове становище самої Укрзалізниці та внутрішнього профільного ринку в цілому. Компанія працює максимально відкрито і зустрічає своїх клієнтів. Тому на їх прохання були внесені деякі зміни в умови продажу металобрухту. По-перше, він продається вже завантаженим у вагони, а по-друге, передоплата за старт відвантаження зменшилася вдвічі (якщо раніше це було можливо лише на 100% передоплату, то зараз це 50%) . Такий підхід збільшив лояльність потенційних споживачів та залучив більше компаній до участі в аукціонах. Якщо поставки затримуються, у компанії діє система штрафних санкцій.

У серпні 2019 року залізнична компанія представила чергову партію металу. Він складався з 12 партій, загальна вага яких перевищувала 73 тонни. Усі пропозиції — це брухт чорних металів. «Укрзалізниця» встановила стартову ціну на все у розмірі 379 млн грн. За прогнозами компанії, аукціони мають принести зверху близько 20 млн. Грн. Металобрухт користується великим попитом серед спеціалізованих компаній, відповідно кількість учасників торгів через систему Prozorro Продажі досить високі. Кожен з них намагається перевершити пропозиції конкурентів і виграти конкуренцію.

Купівля та продаж чорного металобрухту в Укрзалізниці вигідна обом сторонам. У свою чергу, сама фірма продає нерухоме майно, забезпечуючи при цьому чесну конкуренцію та продаж за ринковими цінами. З іншого боку, споживач має можливість придбати це майно за ціною, прийнятною для нього самого. Повна прозорість усіх дій відіграє важливу роль у роботі з Prozorro. Переговори проводяться відкрито, напр. Кожен може побачити їхній прогрес. Щоб уникнути підкупу під час аукціону, учасники стають анонімними, тому замовник не бачить заздалегідь, хто виграє. Результати відображаються загальнодоступно.

Крім того, в описі партії вказані всі умови придбання брухту чорних металів. Тому кожен учасник може бути впевнений, що їм не доведеться нічого доплачувати. Вам просто потрібно зайти на веб-сайт UUB і вибрати відповідний варіант придбання HYPERLINK «https://sale.uub.com.ua/ металобрухт. У аукціоні може брати участь лише зареєстрований користувач, оскільки весь процес проходить через ваш особистий кабінет. Без цього ви можете ознайомитися лише з поточними пропозиціями.

Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете зв’язатись із гарячою лінією або замовити зворотний дзвінок через форму на веб-сайті UUB.