Нотаріально засвідчений переклад документів

Ні у діловому світі, ні у державних чи навчальних закладах, ні в органах виконавчої влади не прийнято вірити на слово. Коли справа стосується будь-якого документа іноземною мовою, потрібна повна впевненість і в правильності перекладу, і відповідно до кожного слова оригіналу. Таким гарантовано точним документом вважається лише переклад, засвідчений нотаріусом.

(далее…)

Продолжить чтение Нотаріально засвідчений переклад документів

Особливості оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення в ПроЗорро

Почати варто з того, що оренда земельних наділів – це процедура, що контролюється саме законом України, а конкретніше говорячи, законом “Про оренду землі”. Відповідно, проведення будь-якого аукціону через систему ПроЗорро не повинно порушувати жодної з норм цього закону, що є обов’язковою до виконання умовою.

(далее…)

Продолжить чтение Особливості оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення в ПроЗорро

Оплата частинами як можливість для покупця

Що таке миттєва розстрочка або оплата частинами? Перш за все, це прекрасна можливість отримати товар тут та зараз, а оплатити його потім. Спеціалізовані сервіси дозволять вам отримати доступ до такої опції на вигідних умовах, тому вам точно варто звернути увагу на розстрочку. В цій статті ми більш детально поговоримо про цей варіант придбання товарів та надамо вам корисну інформацію, на яку треба звернути увагу перш за все.

(далее…)

Продолжить чтение Оплата частинами як можливість для покупця

Відмінності системи Прозорро.Продажі

Прозорро.Продажі почали проводити тендери щодо оренди земель державної та комунальної власності. Функції Prozorro.Sales полягають у забезпеченні безпеки торгівлі, запобіганні буд-якому зовнішньому втручанню в ході торгівлі та рівному доступу всіх до участі в аукціоні. Крім того, можна відстежувати онлайн-аукціони, що відбуваються в даний час, та їх результати. Переможцем на прозорих аукціонах є той, хто запропонує найвищу ціну протягом 3 раундів.

(далее…)

Продолжить чтение Відмінності системи Прозорро.Продажі

Особенности покупки через тендер

Качественная древесина пользуется большой популярностью и используется для строительных работ. Найти качественного и надежного поставщика не так легко, как может показаться, именно поэтому многие отдают предпочтение проверенным площадкам.

(далее…)

Продолжить чтение Особенности покупки через тендер

Выкачка выгребных ям и прочищення каналiзації от компании АСК и КРОТ

Любая канализации независимо от вида, сложности (централизованная или автономная) всегда нуждается в постоянном внимании профессионалов, регулярном обслуживании. Например, если брать во внимание стандартную выгребную яму, то ее потребуется вычищать приблизительно один раз в четыре месяца. Главное, что важно помнить — невозможно самостоятельно справиться с поставленной задачей. Для работы потребуется современное и качественное оборудование. Без специальной машины, насоса трудно выполнить работу. Обращаясь к профессионалам компании АСК, КРОТ, можно быть уверенным в положительном результате сотрудничества. Прежде всего, у них есть вся нужная техника, они дают официальную гарантию на оказанные услуги разной сложности. Специалисты с большим вниманием относятся к каждому заказчику. Ценят его доверие, время и поставленные задачи. 

(далее…)

Продолжить чтение Выкачка выгребных ям и прочищення каналiзації от компании АСК и КРОТ

Розрахунок вартості газу

Користувачі природного газу час від часу задаються питанням щодо вірного розрахунку вартості цього ресурсу. Методика розрахунку має доволі непросту формулу, тому провідні експерти роблять все можливе для полегшення цього процесу.

(далее…)

Продолжить чтение Розрахунок вартості газу

Какие авто поддаются эвакуации

Эвакуация автомобиля государственными службами – это не совсем приятное явление. Как минимум, это говорит о том, что водитель допустил ошибку в процессе остановки, из-за чего его транспортное средство было отправлено…

Продолжить чтение Какие авто поддаются эвакуации
Что нужно знать об инструктаже по охране труда
Asian factory worker and engineer as team inspecting a machine delivery

Что нужно знать об инструктаже по охране труда

Современные законы Украины выстроены таким образом, что без прохождения соответствующего инструктажа по охране труда, вы не сможете получить допуск к самому рабочему процессу. Важно отметить, что это актуально не во всех случаях. Есть профессии, где подобный инструктаж не особенно и нужен. Как результат, работодатель ограничивается базовыми знаниями.

(далее…)

Продолжить чтение Что нужно знать об инструктаже по охране труда

Прозорі електронні торги та енергетична біржа

Важливо звернути увагу на те, що сьогодні прозорі електронні торги Прозорро.Продажі стають популярним і одним з найефективніших і зручних способів, який дає можливість прямо тут і зараз реалізувати якісний і необхідний товар за невисокою ціною. Зверніть увагу на всі основні переваги електронних угод: чесність, прозорість, відсутність тіньових схем співробітництва, вигідні можливості і різноманітність пропозицій. На аукціоні можна сьогодні купити буквальним чином все, що буде потрібно. Від найпростіших в застосуванні предметів і до нерухомості і автомобілів.

(далее…)

Продолжить чтение Прозорі електронні торги та енергетична біржа